درباره ما

«شرکت تعاونی پدیده تجارت شکیبا» با پیشینه ۲۵ سال تلاش و تجربه،در سال ۱۳۸۵ با موضوع فعالیت در زمینه تهیه و تأمین مصالح ساختمانی تأسیس گردید که به طور تخصصی در حوزه کاشی و سرامیک و چینی بهداشتی مشغول تولید و تأمین می باشد.

بنیانگذاران این شرکت از ابتدای دهه ۶۰ جزو پیشروان عرصه کاشی و سرامیک و چینی بهداشتی بوده و دارای تجارب و سوابق درخشانی در زمینه تولید و فعالیت های بازرگانی هستند و همین امر، پشتوانه بسیار مهمی در شکل گیری و هدف گذاری این مجموعه در جهت معرفی برندی پیشرو و منحصر به فرد محسوب می‌گردد.

در همین راستا با ثبت برند سراست(Seraset) در تاریخ ۱۳۹۵/۷/۱۸ در اداره کل ثبت علائم تجاری استان تهران با شماره ۲۵۷۴۶۳ عرصه نوینی را به عنوان یکی از برندهای برتر در صنعت کاشی و سرامیک، پایه گذاری نمودیم.

شکل گیری برند Seraset به همراه اخذ نمایندگی انحصاری برند Serra از ترکیه و همچنین اخذ نمایندگی انحصاری چینی بهداشتی مروارید(که همواره به عنوان یکی از برندهای برتر در سطح ملی و بین المللی مطرح بوده)،موجب شد تا مجموعه ای کامل از سبد محصولات را برای صنعت ساختمان و پروژه های ساختمانی تأمین نماییم.

همچنین با عنایت به پشتوانه های عظیم این مجموعه در حوزه های مختلف اعم از کادر مدیریتی و اجرایی، مالی و تخصص فنی،انعقاد قرارداد با شرایط مختلف در هر پروژه و با انعطاف کامل، در دستور کار برند سراست قرار گرفته است.


تاریخچه و افتخارات برند

برخی از پروژه های طرف قرارداد:

دانشگاه امام باقر(ع)، خط۲ مترو کرج ، آرتمیس و الماس، خرازی (هوافضا، رزمنده و …)، برج امپریال ، ۵۰۱ ارتش، بصیرت مشهد، ژنتیک نور

همچنین برخی از شرکت‌های مهم طرف قرارداد عبارتند از:

سازه پایدار صبا، ابنیه آکام (شامل نارنجستان‌های ۱، ۲، ۳، ۴)، صنااوج (شامل مجتمع لوکس و اکورزیدنس)، آریاسازه تالی، عمران آذرستان، ایران سازه، فنی مهندسی نیکان سازه سدید، توزیع برق استان اصفهان، پدیده رویای قرن

 

همچنین از جمله فعالیت های مهم این شرکت می‌توان به:

۱. حضور دائمی و مستمر در نمایشگاه‌های بین‌المللی کاشی و سرامیک و تخصصی صنعت ساختمان و

۲. صادرات به کشورهای سوریه، عراق، پاکستان، ازبکستان و تاجیکستان اشاره کرد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!